UAB “Mechanizmų nuoma”
Žalgirio g. 8, ŠIAULIAI
Tel.: (41) 399433
Mob.: (686) 22022

El.paštas: mechanizmunuoma@splius.lt

Prekių grupės


Kasimo darbai ŠiauliaiMūsų įmonė atlieka įvairius žemės kasimo darbus, užsiima statybos technikos nuoma. Dirbame su kokybiška įranga, klientų pageidavimus tiksliai vykdome atsižvelgę į geologinius grunto tyrimus, sklypo išmatavimą, parengtą projektą. Esant poreikiui, klientams padedame rasti tikslingus, ekonomiškus žemės kasimo darbų sprendimus. Kasimo darbai Šiauliuose - tai individualūs žemės kasimo darbų projektai, kurie padeda likviduojant nutikusių avarijų nesklandumus.


Statant bet kokios paskirties pastatą pirmiausia būtina pasirūpinti tinkamų pamatų įrengimu, inžinerinių tinklų sistemų įvedimu. Prieš tai svarbu deramai paruošti sklypą, atlikti geologinius žemės grunto tyrimus. Tuomet visas sklypas pavirsta tikra statybų aikštele: atvyksta daugybė darbininkų, dirbama su specialia technika, vyksta intensyvūs kasimo darbai. Kruopščiai atliekame mechaninius kasimo darbus: kasame tranšėjas vandentiekio, kanalizacijos vamzdžiams, kabeliams ar kitoms komunikacijoms, pamatų duobes, rezervuarus. Taip pat įrengiame naujus tvenkinius ar prūdus, formuojame ir atnaujiname esamus, galime sustumdyti ar išlyginti pageidaujamą žemės plotą aplink telkinį. Įvairiems žemės kasimo darbams naudojama galinga technika, padedanti įgyvendinti suplanuotus sprendimus. Netvarkos statybų metu tikrai neišvengiama, tačiau mūsų darbuotojai po įvykdytų darbų palieka tik tvarkingą aplinką: reikiamose vietose užpilamas iškastas ar pasirinktas naujas gruntas, sulyginama žemė.

Prieš atliekant pamatų įrengimą žemės sklypas turi būti tinkamai paruoštas: iškastos reikiamo dydžio, formos duobės, ten, kur reikia, suslėgta ir išlyginta žemė. Iškastas duobių gruntas gali būti pakraunamas į savivarčius ir išvežamas arba paliekamas vietoje vėlesniam panaudojimui. Juo gali būti užpilami įrengti pamatai, vamzdžiai, o jei šios savybės neatitinka užsakovų reikalavimų, užpylimui gali būti atvežamos naujos, pasirinktos medžiagos.

Mūsų įmonė taip pat atlieka vandens telkinių kasimo bei formavimo darbus. Vandens telkiniai sklypui suteikia individualumo, išskirtinę išvaizdą. Tai puiki galimybė vasarą mėgautis vandens teikiamais malonumais, juk plaukimas itin naudingas mūsų organizmui. Ką jau kalbėti apie vaikus – jiems tai suteiks nepamirštamų įspūdžių. Mūsų įmonė įrengia naujus ar formuoja jau esamus tvenkinius (prūdus), duobes baseinams. Pagal klientų poreikius kasame pageidaujamo gylio, pločio, formos tvenkinių duobes, juose gali būti paliekamos salos ar įgyvendinami kiti klientams aktualūs sprendimai. Klientų pageidavimu norimam tikslui pasiekti, tuo pat metu gali būti nukasami ir sutvarkomi šlaitai. Įrengus vandens telkinį ne tik pagražinamas sklypo vaizdas, bet ir padidėja bendro nekilnojamojo turto vertė.

Prieš pradedant žemės kasimo darbus svarbu apgalvoti augalijos klausimą, atsižvelgti į galutinę sklypo viziją. Jei žemės plote yra nemažai įvairių augalų: medžių, krūmų, reikia nuspręsti, ką pravartu palikti, o ką vertėtų pašalinti, dėl galimo trukdymo ateityje. Be abejo, nebūtina pašalinti visų medžių ar krūmų, juk jie suteikia daug jaukumo kiemui, o naujus augalus užauginti užtrunka nemažai laiko. Tačiau visa augmenija turi būti suplanuota rengiant namo projektą, kadangi kai kuriais atvejais tam tikrose vietose esantys medžiai gali trukdyti ne tik namų pamatų, vamzdynų įrengimui, bet ir elektros linijoms ir pan. Dėl to atliekant kasimo darbus labai svarbu laikytis iš anksto parengto namo bei sklypo išplanavimo projekto, nekoreguoti jo pagal savo norus, nepasitarus su atsakingais asmenimis. Žemės kasimo darbų metu trukdantys medžiai ir krūmai pašalinami galinga įranga.

Klientus nemokamai konsultuojame įvairiais žemės kasimo darbų, tvenkinių įrengimo klausimais. Kasimo darbai Šiauliuose atliekami įvairiais metų laikais, darbų saugumas užtikrinamas profesionalių darbininkų pagalba bei kokybiška technika. Siekiant užtikrinti nepertraukiamą darbų vykdymą į objektus išvyksta tik technikai tvarkinga, apžiūrėta įranga.

Reikalinga technika kasimo darbams? IŠSINUOMOKITE.